O nás

Naše příběhy

Luu Ly
Luu Ly

Luu Ly

Původně to měla být jen krátká zastávka, při které si dodělám Diplomacii. Nakonec je z toho láska na celý život. Nebo aspoň do teď. Dělám IT recruitment už 10 let a pořád mě ajťáci nepřestali bavit. Jsou chytří, zábavní a nevyzpytatelní. Každý z nich je osobnost, o kterou je třeba individuálně pečovat. Od toho jsem tady já, abych jim poradila, co dál s jejich kariérou. Miluju jídlo. Nesnáším hloupost.

Takže kdyby někdo potřeboval s něčím pomoci kolem náboru, jsem k dispozici na mailu: luu.ly‌‌M‌‌3queens.cz

Djela
Djela

Djela

Jako česká moldavka mezi samými ajťáky, a to včetně rodiny, jsem se s vervou ponořila do světa IT. Naučila jsem se spoustu zajímavých věcí a pochopila, že je to práce stvořená na míru pro mě. Jako svůj největší úspěch vnímám to, když mi někdo poděkuje za vysněnou práci, kterou tak dlouho hledal.

Takže s čím mohu pomoci Vám? Pište na email: djela@3queens.cz.

Ha-An
Ha-An

Ha An

Znáte ten pocit, kdy neustále zkoušíte, jaká příchuť vám bude chutnat nejvíce, v jaké barvě se cítíte nejlépe nebo ve které práci budete konečně spokojení? I já jsem si tímhle kolotočem prošla, než jsem zabruslila do vod IT headhuntingu. Teď se pyšním skvělým týmem, prací se zajímavými kandidáty a hřejivý pocit z toho, že lidem opravdu můžu pomoci najít lepší práci. Před kandidáty nic netajím. Hmm, skoro nic. :)

Takže jestli potřebujete pomoc kolem recruitmentu, neváhejte mě kontaktovat na ha.an@3queens.cz.

Naty
Naty

Naty

Představuji Vám typickou vysokoškolačku, která po celou dobu studia hledala, kam by mohla zapadnout. K IT jsem přičichla díky nejlepšímu kamarádovi, který mě do této oblasti zasvěcoval už od středoškolských let. Když se nad tím tak zamyslím, je to asi dost podstatný faktor, proč mě práce s „ajťáky“ tolik baví, a proč jsem schopná jim i porozumět – jsou prostě moje krevní skupina. Naplňuje mě, že mohu pomáhat lidem posouvat se dál a prosté „Děkuji.“ je ta nejlepší odměna a ukazatel, že svou práci dělám dobře.

Chcete mít také pocit spokojenosti díky projektu, který Vám mohu nabídnout? Klidně napište na e-mail: naty@3queens.cz.

Bára
Bára

Bára

K recruitmentu jsem se dostala na doporučení kamarádky a ani jsem netušila jaká trefa do černého to pro mě bude. Hledání ajťáků je občas náročné, ale každý den je jiný a není to nuda. Celé je to přeci o tom posouvat lidi k jejich vysněným pracovním pozicím. To ale nejde jen tak naslepo s odstupem a prostě doufat, že to vyjde. Kandidát není jenom jméno a skill set, je to osobnost s příběhem, který potřebuji poznat. Jen tak mohu nabídnout tu nejlepší pozici. Odměnou je pak vděčnost kandidáta za skvělou práci, kterou díky mně získal.

Takže kdyby někdo chtěl udělat změnu tím správným směrem, neváhejte mi napsat na bara@3queens.cz.

###message