Pro talenty

Jaká práce by Tě zajímala?

Pozic máme hodně.
Záleží pak na Tobě, jakým směrem by ses chtěl vydat.
Takže nám pošli CV nebo portfolio a můžeme probrat další detaily.

Developer
DevOps
QA Engineer
UX/UI designer
AI/ML Researcher
Agile coach
Product Manager

Java
JS/TS, NodeJS
C#/.NET Core
C/C++
Swift, Kotlin
PHP
Azure, AWS

Jak to probíhá

Zavolej nebo dojdi
Jsi flexibilní a učenlivý? To je dobrý start, ale jen s tím díru do IT světa neuděláš. Víme, jaké IT lidi firmy hledají, a pomůžeme ti najít tu pravou společnost pro tebe. Můžeš se za námi stavit v pražském Impact Hubu, zavolat na Skype nebo spolu zajdeme na kávu. Probereme všechny tvoje možnosti a řekneme si, co dál.
Představíme tě
Teď už víme, co chceš. Známe tvoje priority a dovednosti, a to si přeci nemůžeme nechat jen pro sebe. Hunteři mají jednu skvělou výhodu – znají zákulisní informace z pracovního trhu a vědí, koho chtějí firmy do svých týmů. Tvůj potenciální zaměstnavatel dostane nejenom životopis. Na jaký plat se ceníš, kam se chceš posunout nebo jaká jsi osobnost. To vše mu na tebe vyzradíme.
Košile nebo triko?
Jakmile máme na stole feedback od klienta, ozveme se ti. A jak se máš připravit na případný pohovor? S tím ti pomůžeme. Ať už ti hlavou běhají otázky ohledně toho, co si vzít na sebe nebo se bojíš, že se zeptají na něco, co nečekáš, tak nezoufej. Od toho tady jsme my.
Start date
Tvůj velký den. Dneska se píše nová kapitola tvého příběhu. Dej nám vědět, jak se Ti líbí v nové práci. A kdyby přeci jen nebylo všechno podle tvých představ, neházej hardware do skartovačky. O všem se dá vyjednávat a my se za tebe budeme rvát jako lvice. Ať už za lepší podmínky nebo jinou pozici.

Potřebuješ pomoci s hledáním práce?

Napiš nám na hello@3queens.cz.

###message