O nás

Naše příběhy v IT recruitmentu

Luu Ly
Luu Ly

Luu Ly

Headhunting ITáků rozhodně nebyla láska na první pohled, ani vysněná práce z dětství či velkolepý plán, jak vydělat peníze. Tento vztah vznikal pomalu a nenápadně. V recruitmentu pracuji téměř 7 let. Na vysoké škole jsem se náhodou přihlásila na inzerát na týmovou asistentku v jedné personálce. Od toho jsem se posunula na pozici researchera, kde jsem hledala vhodné kandidáty a prováděla pre-screening. Pracovala jsem hlavně na engineering pozicích a čas od času se dostala i k IT pozicím. Právě to mě bavilo ze všeho nejvíc. Po účasti na Webexpu 2013 byl tento doživotní vztah zpečetěn. Od té doby jsem se rozhodla, že jiné obory už nebudou mít v mém životě místo.

ITáci jsou chytří, otevření a přátelští lidé, kteří zpravidla na rovinu řeknou, co si myslí. Tento přístup je mi velmi blízký a myslím, že i to sehrálo roli v tom, že mě mezi sebe tahle komunita přijala úplně bez problémů. Chci se potkávat s lidmi proto, abych je mohla pořádně poznat. Jsem přesvědčená, že když člověka dobře poznám z profesní i osobní stránky, lépe pochopím, co daný člověk chce a potřebuje.

Takže kdyby někdo potřeboval s něčím pomoci kolem náboru, jsem k dispozici na mailu: luu.ly‌‌M‌‌3queens.cz nebo telefonu: 606 442 202.

Případně dalších kanálech LinkedIn  Twitter  Blog

 

Djela
Djela

Djela

Jsem taková ta cizinka, která už Českou republiku bere za svou vlastní zem. Jako IT headhunter pracuji skoro 2 roky. Moje původní profese spočívala ve strategickém nákupu, což je sice úplně mimo obor, ale díky tomu jsem nasbírala zkušenosti s vyjednáváním.

Obklopena samými ITáky, a to včetně rodiny, jsem se nyní s vervou ponořila do světa IT. Naučila jsem se hodně věcí a pochopila, že je to práce, kterou jsem hledala. Pohybuji se ve velice úzké sféře, kde každý každého zná, a to mě neuvěřitelně baví. Jako svůj největší úspěch vnímám to, když mi někdo poděkuje s tím, že má konečně vysněnou práci a je díky tomu spokojenější. Ze srdce nenávidím pomluvy a mluvení o ničem, proto si můžete být jistí, že vám nikdy nedoporučím firmu, které sama nevěřím a danou pozici nemám perfektně proklepnutou.

Takže s čím mohu pomoci při hledání nové výzvy?

Pište na email: djela‌‌M‌‌3queens.cz, nebo volejte na 724 014 965.

LinkedIn

Ha-An
Ha-An

Ha An

Znáte ten pocit, kdy neustále zkoušíte, jaká příchuť vám bude chutnat nejvíce, v jaké barvě se cítíte nejlépe nebo ve které práci budete konečně spokojení? I já jsem si tímhle kolotočem prošla, než jsem zabruslila do vod IT headhuntingu.

Ve Three Queens jsem našla skvělý tým i hřejivý pocit z toho, že lidem opravdu můžu pomoci najít lepší práci. Každý kandidát je pro mě osobnost. Bavím se s nimi o osobních situacích, radostech i strastech a díky tomu mám možnost poznat jejich skutečné já. Vnímám to sice jako přirozenou věc, ale v recruitmentu často narážím na odměřený přístup, který až hraničí s ignorací kandidátových přání a potřeb.

My chodíme navštěvovat své klienty, abychom poznaly jejich prostory a kulturu, velkou část jejich týmu často známe osobně. A pokud tohle spojíte s tím, že před kandidáty nic netajíme, pak věřím, že dostanete recruitera, který vám skutečně může změnit život.

Chcete také pracovat na něčem, co bude mít viditelný přínos? Napište mi na ha.an@3queens.cz nebo 731 657 779.

LinkedIn

###message