O nás

Naše příběhy

Luu Ly
Luu Ly

Luu Ly

Původně to měla být jen krátká zastávka, při které si dodělám Diplomacii. Nakonec je z toho láska na celý život. Nebo aspoň do teď. Dělám IT recruitment už 10 let a pořád mě ajťáci nepřestali bavit. Jsou chytří, zábavní a nevyzpytatelní. Každý z nich je osobnost, o kterou je třeba individuálně pečovat. Od toho jsem tady já, abych jim poradila, co dál s jejich kariérou. Miluju jídlo. Nesnáším hloupost.

Takže kdyby někdo potřeboval s něčím pomoci kolem náboru, jsem k dispozici na mailu: luu.ly‌‌M‌‌3queens.cz

Djela
Djela

Djela

Jako česká moldavka mezi samými ajťáky, a to včetně rodiny, jsem se s vervou ponořila do světa IT. Naučila jsem se spoustu zajímavých věcí a pochopila, že je to práce stvořená na míru pro mě. Jako svůj největší úspěch vnímám to, když mi někdo poděkuje za vysněnou práci, kterou tak dlouho hledal.

Takže s čím mohu pomoci Vám? Pište na email: djela@3queens.cz.

Ha-An
Ha-An

Ha An

Znáte ten pocit, kdy neustále zkoušíte, jaká příchuť vám bude chutnat nejvíce, v jaké barvě se cítíte nejlépe nebo ve které práci budete konečně spokojení? I já jsem si tímhle kolotočem prošla, než jsem zabruslila do vod IT headhuntingu. Teď se pyšním skvělým týmem, prací se zajímavými kandidáty a hřejivý pocit z toho, že lidem opravdu můžu pomoci najít lepší práci. Před kandidáty nic netajím. Hmm, skoro nic. :)

Takže jestli potřebujete pomoc kolem recruitmentu, neváhejte mě kontaktovat na ha.an@3queens.cz.

Naty
Naty

Naty

Představuji Vám typickou vysokoškolačku, která po celou dobu studia hledala, kam by mohla zapadnout. K IT jsem přičichla díky nejlepšímu kamarádovi, který mě do této oblasti zasvěcoval už od středoškolských let. Když se nad tím tak zamyslím, je to asi dost podstatný faktor, proč mě práce s „ajťáky“ tolik baví, a proč jsem schopná jim i porozumět – jsou prostě moje krevní skupina. Naplňuje mě, že mohu pomáhat lidem posouvat se dál a prosté „Děkuji.“ je ta nejlepší odměna a ukazatel, že svou práci dělám dobře.

Chcete mít také pocit spokojenosti díky projektu, který Vám mohu nabídnout? Klidně napište na e-mail: naty@3queens.cz.

Jarka (2) (4)
Jarka (2) (4)

Jara

Odjakživa jsem obdivovala rychle se rozvíjející technologie a ráda se učím novým věcem. Můj technický background mi pomáhá hlouběji porozumět potřebám a požadavkům IT průmyslu, což je klíčová přednost v mé práci.

Moje práce není jen o nalezení kandidátů pro pracovní pozice, ale spíše o budování mostů mezi talentovanými jednotlivci a inovativními firmami. Jsem zde, abych vám pomohla objevit vaše potenciální možnosti a navázala spojení, která vám pomohou dosáhnout vašich kariérních cílů. Kontaktujte mě na jara@3queens.cz.

###message